Masážní nůž na končetiny
Masážní nůž je anatomicky designovaný tak, aby bylo možné se zaměřit na menší záhyby nebo zacílit na jeden konkrétní bod (šlacha / vaz). Ideální pro použití na končetiny jako jsou předloktí, dlaně, lýtka, kotníky apod. Je vyvinut s mnoha záhyby, díky kterým se dostanete i například na šlachy a svaly rukou.
Poštovné je po celém světě zdarma.
Masážní nůž je také možné vyzvednout osobně na klinice v Praze.
Kategorie: | Masážní pomůcky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
K čemu nůž slouží a jak jej používat?
Pro koho je pomůcka určená: sportovci, fyzioterapeuti, maséři
Materiál: speciálně tvarovaný nůž z neporézní oceli
Podrobné informace: nůž je anatomicky designovaný tak, aby bylo možné se zaměřit na menší záhyby nebo zacílit na jeden konkrétní bod (šlacha / vaz). Ideální pro použití na končetiny jako jsou předloktí, dlaně, lýtka, kotníky apod. Je vyvinut s mnoha záhyby, díky kterým se dostanete i například na šlachy a svaly rukou.
Pří vývoji svého nástroje jsem spolupracovala s profesionálními sportovci a terapeuty, kteří mne inspirovali k navržení optimálního nástroje pro efektivní terapii z vysoce kvalitních materiálů, který na našem trhu chyběl. Díky tomu mohou sportovci využít vysoce pokročilé terapie při bolestech, ale získávají tím také prostředek pro podporu regenerace v rámci náročných tréninkových jednotek, což může být často klíčový rozdíl dělící vítěze od poražených.
Co je Grastonova technika?
Poškození měkkých tkání, také známé jako tkáň jizvy, je běžným svalovým onemocněním pro sportovce a ostatní s aktivním životním stylem, které je často doprovázeno bolestí a ztrátou flexibility. Mnozí se obracejí na předpis, masáž, fyzickou nebo chiropraktickou terapii, aby zmírnili toto poškození, zatímco rostoucí skupina věřících se zdá, že podporuje novou metodu detekce a odstranění bolesti kostí: Graston Technique®. Vyvinuli se v Indianě v Memorial State University v Memorial Hospital a praktici této metody hodí napůl tucet typů vibračních ocelových nástrojů napříč těly pacientů, aby přesně našli, kde jizvová tkáň může číhat, a rozpouštěly adheze s aplikovaným teplem, vibracemi a dokonce změnami frekvence.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.